Altijd de beste deals op een rij

Lange jas Michael Kors Melton

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 35%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Lange jas Michael Kors Melton - €225,63
Vanaf €225,63

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: 102 · 106 · 110 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · +13 meer
29 · 30 · 44 · 46 · 48 · 50 · 52 · 54 · 56 · 58 · 60 · 94 · 98
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
€225,63
€349,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Lange jas Michael Kors Melton kopen voor slechts €225,63
  • De laagste prijs van Lange jas Michael Kors Melton werd gevonden op 26 september 2026 05:03.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Lange jas Michael Kors Melton
Laatste updates:
  • €225,63 - 23 september 2026
  • €349,00 - 23 september 2026
  • €225,63 - 17 september 2026
  • €349,00 - 17 september 2026
Sinds: 17 september 2026
  • Hoogste prijs: €349,00 - 17 september 2026
  • Laagste prijs: €225,63 - 17 september 2026

Beschrijving

De lange jas Michael Kors Melton belichaamt de perfecte combinatie van verfijning en comfort. Ontworpen door het beroemde merk Michael Kors, is deze jas een must-have voor het koude seizoen, met een moderne stijl en functionaliteit.Gemaakt van hoogwaardige materialen, biedt de Melton jas uitstekende isolatie terwijl hij ademend blijft. De elegante snit flatteert de figuur, en het tijdloze ontwerp is geschikt voor verschillende gelegenheden, of het nu gaat om een casual uitje of een formeler evenement.Hier zijn enkele kenmerken die de lange jas Michael Kors Melton een verstandige keuze maken: Duurzame materialen: De zorgvuldig geselecteerde samenstelling biedt warmte en comfort, terwijl hij behouden blijft in de loop der tijd. Verfijnd ontwerp: Zijn verfijnde en minimalistische ontwerp maakt het gemakkelijk om het met verschillende outfits te combineren. Onderhoudsgemak: Deze jas is ontworpen om de winterse omstandigheden te weerstaan, terwijl hij eenvoudig te onderhouden is. V...

Aanvullende informatie

Specificaties: Lange jas Michael Kors Melton

kleur
Winkel

maat

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo