Altijd de beste deals op een rij

LASCANA Sweatshirt wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Aanbieding!
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: LASCANA Sweatshirt wit - €49,99

Oorspronkelijke prijs was: €49.99.Huidige prijs is: €49.99.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je LASCANA Sweatshirt wit kopen voor slechts €49,99
  • De laagste prijs van LASCANA Sweatshirt wit werd gevonden op 4 juli 2026 10:50.
Merk:
LASCANA Sweatshirt  wit

Oorspronkelijke prijs was: €49.99.Huidige prijs is: €49.99.

LASCANA Sweatshirt wit Prijzen

LASCANA Sweatshirt wit
Levertijd: 2-4 werkdagen
€49,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor LASCANA Sweatshirt wit
Laatste updates:
  • €49,99 - 11 juni 2026
  • €39,99 - 6 juni 2026
  • €49,99 - 27 mei 2026
  • €32,49 - 23 mei 2026
  • €49,99 - 19 mei 2026
  • €32,49 - 13 mei 2026
  • €49,99 - 5 mei 2026
  • €32,49 - 4 mei 2026
Sinds: 14 februari 2026
  • Hoogste prijs: €53,99 - 14 februari 2026
  • Laagste prijs: €32,49 - 4 mei 2026

Beschrijving

Design: Capuchon met trekkoord, Raglanmouwen, Geribd ceintuurtje, Kangaroo zak, Contrasterende inserts; Materiaal: Sweatstof; Halstype: Capuchon; Details: Borduursels, Mesh; Extra's: Gladde stof; Pasvorm: Losse pasvorm; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte

Aanvullende informatie

Specificaties: LASCANA Sweatshirt wit

kleur
maat

, ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo