Altijd de beste deals op een rij

Levis Dames 311 Shaping Skinny Jeans (Lapis Blauw)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 49%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Levis Dames 311 Shaping Skinny Jeans (Lapis Blauw) - €69,75
€69,75
Laagste bevestigde prijs in maat 25×34
wis
V&D
🟢 Beste prijs voor 25×34
25×34 ✓ · Op voorraad (1)
Maten: 25×32 · 25×34 · 26normaal
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€69,75
€136,99
Bekijk bij V&D
Secret Sales
25×34 ✓ · Op voorraad (1)
Maten: 25×32 · 25×34 · 26normaal
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€69,75
€136,99
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
25×34 ✗
Maten: 25×32 · 26normaal
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€69,75
€136,99
Bekijk bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales, To Be Dressed, V&D.
  • Bij secretsales.nl kun je Levis Dames 311 Shaping Skinny Jeans (Lapis Blauw) kopen voor slechts €69,75
  • De laagste prijs van Levis Dames 311 Shaping Skinny Jeans (Lapis Blauw) werd gevonden op 23 september 2026 22:55.
Merk:
Levis Dames 311 Shaping Skinny Jeans (Lapis Blauw)
Levis Dames 311 Shaping Skinny Jeans (Lapis Blauw)
€69,75
Laagste bevestigde prijs in maat 25×34

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Levis Dames 311 Shaping Skinny Jeans (Lapis Blauw)
Laatste updates:
  • €69,75 - 19 september 2026
  • €104,25 - 14 september 2026
  • €104,75 - 8 september 2026
  • €105,00 - 20 augustus 2026
  • €104,75 - 10 augustus 2026
  • €105,00 - 1 augustus 2026
  • €105,25 - 18 juli 2026
  • €104,75 - 9 juli 2026
Sinds: 2 juli 2026
  • Hoogste prijs: €135,99 - 2 juli 2026
  • Laagste prijs: €69,75 - 19 september 2026

Beschrijving

Materiaal: Katoen, Elastaan, Polyester, Viscose. Ontwerp: Eenvoudig. Zakken: 2 opgestikte achterzakken, 1 muntzakje, 2 zijzakken. Sluiting: Knoop, Ritsgat. Riemlussen, middenlengte. Pasvorm: Shaping Skinny.

Aanvullende informatie

Specificaties: Levis Dames 311 Shaping Skinny Jeans (Lapis Blauw)

Winkel

, ,

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

kleur

Kleren.com
Logo