Altijd de beste deals op een rij

Loake Swallowdale Laarzen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 28%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Loake Swallowdale Laarzen - €228,95
Vanaf €228,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: 40.5 · 42 · 43 · 44.5
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€228,95
€319,95
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
Maten: 40.5 · 42 · 43
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
V&D
Maten: eu40.5/uk7 · eu42/uk8 · eu43/uk9 · eu44.5/uk10
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€228,95
€319,95
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales, To Be Dressed, V&D.
  • Bij secretsales.nl kun je Loake Swallowdale Laarzen kopen voor slechts €228,95
  • De laagste prijs van Loake Swallowdale Laarzen werd gevonden op 24 oktober 2026 21:11.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Loake Swallowdale Laarzen
Laatste updates:
  • €228,95 - 11 oktober 2026
  • €227,95 - 3 september 2026
  • €228,95 - 3 augustus 2026
  • €226,95 - 3 juli 2026
  • €225,95 - 5 juni 2026
  • €226,95 - 4 mei 2026
Sinds: 4 mei 2026
  • Hoogste prijs: €228,95 - 3 augustus 2026
  • Laagste prijs: €225,95 - 5 juni 2026

Beschrijving

Heren bruine Loake swallowdale laarzen, vervaardigd van leer en een rubberen zool. Met: leren binnenzool, goodyear welted, rubberen zool en brogue detail.

Aanvullende informatie

Specificaties: Loake Swallowdale Laarzen

kleur
Winkel

, ,

maat

, , ,

afdeling

rubriek

soort

merk

Kleren.com
Logo