Altijd de beste deals op een rij

Lucille Coltrui Paars

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Lucille Coltrui Paars - €139,95

139.95

Beste deal op: To Be Dressed
1-5 dagen in huis
Bestel bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Lucille Coltrui Paars kopen voor slechts €139,95
  • De laagste prijs van Lucille Coltrui Paars werd gevonden op 26 augustus 2026 20:37.

Lucille Coltrui Paars Prijzen

Lucille Coltrui Paars
Levertijd: 1-5 dagen
€139,95
Lucille Coltrui Paars
Levertijd: 1-5 dagen
€139,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Lucille Coltrui Paars
Laatste updates:
  • €139,95 - 8 augustus 2026
  • €139,95 - 8 augustus 2026
Sinds: 8 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €139,95 - 8 augustus 2026
  • Laagste prijs: €139,95 - 8 augustus 2026

Beschrijving

Paarse gebreide coltrui met luxe structuur en vrouwelijke pasvorm De Lucille coltrui van Mart Visser is een elegant knitwear item dat verfijning en comfort op een stijlvolle manier samenbrengt. De diepe paarse kleur geeft deze dames coltrui een krachtige en tegelijkertijd chique uitstraling, waardoor de trui een bijzondere toevoeging vormt aan iedere moderne garderobe. De rijke tint zorgt voor een luxe uitstraling en laat zich eenvoudig combineren met zowel rustige basiskleuren als meer uitgesproken items. Het ontwerp onderscheidt zich door de subtiele horizontale ribstructuur die in het breisel is verwerkt. Deze verfijnde banen creëren een mooi lijnenspel en geven de paarse gebreide trui extra diepte en karakter. De hoogwaardige afwerking benadrukt het elegante ontwerp en zorgt voor een tijdloze uitstraling die jarenlang mooi blijft. De Lucille coltrui is gemaakt van een comfortabele materiaalmix van viscose en nylon, waardoor de stof zacht aanvoelt, soepel draagt en mooi in model blijft. De lichte stretch zorgt voor een prettige pasvorm en voldoende bewegingsvrijheid, terwijl de kwaliteit bijdraagt aan een luxe draagervaring. De aansluitende vorm, lange mouwen en elegante col accentueren het vrouwelijke silhouet en zorgen voor een stijlvolle uitstraling die geschikt is voor verschillende gelegenheden. Combineer deze paarse coltrui met een pantalon voor een verfijnde zakelijke look of draag haar met een rok of jeans voor een elegante dagelijkse outfit. De Lucille coltrui van Mart Visser is een veelzijdig kledingstuk waarin hoogwaardige materialen, een comfortabele fit en een geraffineerd design samenkomen.

Aanvullende informatie

Specificaties: Lucille Coltrui Paars

kleur
Winkel

,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo