Altijd de beste deals op een rij

Marcmarcs Sokken Jim Cotton 2-pack Groen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 18%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Marcmarcs Sokken Jim Cotton 2-pack Groen - €8,99
Vanaf €8,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 39×42 · 43×46
1 - 2 dagenVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€8,99
€10,99
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je Marcmarcs Sokken Jim Cotton 2-pack Groen kopen voor slechts €8,99
  • De laagste prijs van Marcmarcs Sokken Jim Cotton 2-pack Groen werd gevonden op 24 september 2026 15:31.
Merk:
Marcmarcs Sokken Jim Cotton 2-pack Groen
Marcmarcs Sokken Jim Cotton 2-pack Groen

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Marcmarcs Sokken Jim Cotton 2-pack Groen
Laatste updates:
  • €8,99 - 17 augustus 2026
  • €10,99 - 17 augustus 2026
Sinds: 17 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €10,99 - 17 augustus 2026
  • Laagste prijs: €8,99 - 17 augustus 2026

Beschrijving

Geef je lade een frisse update met deze Marcmarcs heren sokken JIM COTTON 2-pack in donkergroen. In de verpakking vind je twee verschillende designs die toch mooi bij elkaar passen. De combinatie van kleur, patroon en het zachte materiaal zorgt voor sokken die je graag uit de kast pakt, of je nu naar je werk gaat of een casual dag hebt.Twee stijlvolle varianten in één set JIM COTTON 2-pack: twee paar sokken in verschillende prints Eén paar met kleurrijke dots voor een speels effect Eén paar met streep voor een iets rustigere uitstraling Donkergroene basiskleur die goed combineert met veel outfits Gemaakt van 75% katoen, 23% polyamide en 2% elastaan Zachte, soepele stof die prettig aanvoelt aan de voetComfort voor elke dagDe sokken sluiten goed aan zonder te knellen, zodat ze de hele dag prettig blijven zitten in je schoenen. De elastische boord helpt om de sokken op hun plek te houden. Handig voor dagelijks gebruik, of je nu veel loopt, zit of onderweg bent.Marcmarcs: aandacht voor detailMarcmarcs staat bekend om beenmode met een verzorgde afwerking en een prettige pasvorm. De ontwerpen hebben vaak net dat beetje extra in kleur of patroon, terwijl het draagcomfort voorop blijft staan. Zo haal je sokken in huis waar je elke dag weer graag naar grijpt.Een praktische set die je sokkenlade direct wat meer kleur en variatie geeft.

Aanvullende informatie

Specificaties: Marcmarcs Sokken Jim Cotton 2-pack Groen

kleur
maat

,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo