Altijd de beste deals op een rij

Meyer Chino 3009 dublin

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Meyer Chino 3009 dublin - €139,95
Vanaf €139,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: 31
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€139,95
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Meyer Chino 3009 dublin kopen voor slechts €139,95
  • De laagste prijs van Meyer Chino 3009 dublin werd gevonden op 22 september 2026 06:58.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Meyer Chino 3009 dublin
Laatste updates:
  • €139,95 - 13 juni 2026
  • €139,95 - 12 juni 2026
  • €139,95 - 3 mei 2026
  • €139,95 - 3 mei 2026
Sinds: 3 mei 2026
  • Hoogste prijs: €139,95 - 3 mei 2026
  • Laagste prijs: €139,95 - 3 mei 2026

Beschrijving

Meyer Chino Taupe 3009 Dublin Ervaar de tijdloze elegantie van de Meyer Chino Taupe 3009 Dublin. Deze effen taupe broek, vervaardigd uit hoogwaardig katoen, belooft een ongeëvenaard comfort dat perfect aansluit bij elke dagelijkse situatie. Geniet van de regular fit die zorgt voor optimale bewegingsvrijheid zonder concessies te doen aan stijl. De klassieke ritssluiting en normale taillehoogte combineren functionaliteit met een verfijnde uitstraling, zodat je zonder moeite van een zakelijke naar een casual look schakelt. Stel je voor: elke dag makkelijk en moeiteloos stijlen met deze veelzijdige chino. Het voelt alsof je een favoriet kledingstuk omarmt dat elke gelegenheid meer bijzonder maakt. Belangrijkste Kenmerken * Kleur: Taupe * Marteriaal: Katoen * Pasvorm: Regular Fit * Sluiting: Rits * Taillehoogte: Normaal * Merk: Meyer Styling Tip Combineer de Meyer (https://www.cramersvanasten.nl/merken/Meyer) Chino met een strak wit overhemd en bruine leren loafers voor een verfijnde look

Aanvullende informatie

Specificaties: Meyer Chino 3009 dublin

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo