Altijd de beste deals op een rij

Michael Kors Dottie lace up leren sneakers wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 40%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Michael Kors Dottie lace up leren sneakers wit - €105,00
Vanaf €105,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 40
direct leverbaarVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€105,00
€175,00
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je Michael Kors Dottie lace up leren sneakers wit kopen voor slechts €105,00
  • De laagste prijs van Michael Kors Dottie lace up leren sneakers wit werd gevonden op 22 september 2026 19:07.
Michael Kors Dottie lace up leren sneakers wit
Michael Kors Dottie lace up leren sneakers wit
Vanaf €105,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Michael Kors Dottie lace up leren sneakers wit
Laatste updates:
  • €105,00 - 22 september 2026
  • €175,00 - 22 september 2026
  • €105,00 - 21 september 2026
  • €175,00 - 21 september 2026
  • €105,00 - 20 september 2026
  • €175,00 - 20 september 2026
  • €105,00 - 19 september 2026
  • €175,00 - 19 september 2026
Sinds: 19 september 2026
  • Hoogste prijs: €175,00 - 19 september 2026
  • Laagste prijs: €105,00 - 19 september 2026

Beschrijving

Deze Michael Kors sneaker is gemaakt van leer en heeft een normale leest. De Dottie lace up sneaker heeft een plateauzool, een leren voering en een meerkleurig design met vetersluiting.

Aanvullende informatie

Specificaties: Michael Kors Dottie lace up leren sneakers wit

kleur
merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo