Altijd de beste deals op een rij

Mountain Warehouse Dames/Dames Alaska Lange 3 in 1 Jas (Kaki Groen)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 20%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Mountain Warehouse Dames/Dames Alaska Lange 3 in 1 Jas (Kaki Groen) - €193,50
€193,75
Laagste bevestigde prijs in maat 50
wis
To Be Dressed
🟢 Beste prijs voor 50
50 ✓
Maten: 34 · 36 · 38 · 40 · 42 · 44 · 46 · 48 · 50 · +1 meer
52
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€193,75
€273,99
Bekijk bij To Be Dressed
V&D
50 ✗
Maten: eu34/uk6 · eu36/uk8 · eu38/uk10 · eu40/uk12 · eu42/uk14 · eu44/uk16 · eu46/uk18 · eu48/uk20 · +2 meer
eu50/uk22 · eu52/uk24
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€193,50
€272,99
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Mountain Warehouse Dames/Dames Alaska Lange 3 in 1 Jas (Kaki Groen) kopen voor slechts €193,50
  • De laagste prijs van Mountain Warehouse Dames/Dames Alaska Lange 3 in 1 Jas (Kaki Groen) werd gevonden op 19 oktober 2026 08:18.
Mountain Warehouse Dames/Dames Alaska Lange 3 in 1 Jas (Kaki Groen)
Mountain Warehouse Dames/Dames Alaska Lange 3 in 1 Jas (Kaki Groen)
€193,75
Laagste bevestigde prijs in maat 50

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Mountain Warehouse Dames/Dames Alaska Lange 3 in 1 Jas (Kaki Groen)
Laatste updates:
  • €193,50 - 14 oktober 2026
  • €210,00 - 12 oktober 2026
  • €242,25 - 27 september 2026
  • €269,99 - 27 september 2026
Sinds: 27 september 2026
  • Hoogste prijs: €269,99 - 27 september 2026
  • Laagste prijs: €193,50 - 14 oktober 2026

Beschrijving

Materiaal: 100% polyester. Ontwerp: Logo, Tekst. Stoftechnologie: Ademend, Waterdicht. 3 in 1, Uitneembare binnenjas, Getapete naden. Halslijn: Kapitein. Manchet: Haak en Lijn Riem. Mouwtype: Met lange mouwen. Eigenschappen motorkap: Opgegroeide motorkap, regelklep. Lengte: Lang. Zakken: 2 Zijzakken, Rits. Sluiting: Volledige rits, Stormflap, Stud. Waterdichte classificatie: 10000mm. 5000g/m²/24hrs.

Aanvullende informatie

Specificaties: Mountain Warehouse Dames/Dames Alaska Lange 3 in 1 Jas (Kaki Groen)

kleur
Winkel

,

maat

, , , , , , , , ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo