Altijd de beste deals op een rij

New Balance 1906r Timberwolf

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 36%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: New Balance 1906r Timberwolf - €102,00
Vanaf €102,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Otrium
🟢 Laagste prijs
Maten: 41.5 · 43 · 44 · 45 · 45.5
1-2 werkdagenVerzending €6,95Retour 30 dgn · €6,95
€102,00
€160,00
Bekijk bij Otrium
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Otrium.
  • Bij otrium.nl kun je New Balance 1906r Timberwolf kopen voor slechts €102,00
  • De laagste prijs van New Balance 1906r Timberwolf werd gevonden op 24 september 2026 04:03.
New Balance 1906r Timberwolf
New Balance 1906r Timberwolf
Vanaf €102,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor New Balance 1906r Timberwolf
Laatste updates:
  • €102,00 - 23 september 2026
  • €160,00 - 23 september 2026
  • €99,99 - 22 september 2026
  • €160,00 - 22 september 2026
  • €99,99 - 21 september 2026
  • €160,00 - 21 september 2026
  • €99,99 - 20 september 2026
  • €160,00 - 20 september 2026
Sinds: 9 april 2026
  • Hoogste prijs: €160,00 - 9 april 2026
  • Laagste prijs: €95,99 - 11 juni 2026

Aanvullende informatie

Specificaties: New Balance 1906r Timberwolf

kleur
maat

, , , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

Kleren.com
Logo