Altijd de beste deals op een rij

Nike Air Max 90

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 11%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Nike Air Max 90 Sneakers Heren - €141,95
Vanaf €141,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

PlutoSport
🟢 Laagste prijs
Maten: 421/2 · 43 · 441/2
1 werkdagGratis verzendingRetour 30 dgn · €1,95
€141,95
€159,95
Bekijk bij PlutoSport
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij PlutoSport.
  • Bij plutosport.nl kun je Nike Air Max 90 Sneakers Heren kopen voor slechts €141,95
  • De laagste prijs van Nike Air Max 90 Sneakers Heren werd gevonden op 19 oktober 2026 13:11.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Nike Air Max 90 Sneakers Heren
Laatste updates:
  • €141,95 - 19 oktober 2026
  • €149,99 - 18 oktober 2026
  • €149,99 - 18 oktober 2026
  • €141,95 - 18 oktober 2026
  • €149,99 - 17 oktober 2026
  • €149,99 - 17 oktober 2026
  • €141,95 - 16 oktober 2026
  • €149,99 - 16 oktober 2026
Sinds: 24 april 2026
  • Hoogste prijs: €159,95 - 24 april 2026
  • Laagste prijs: €134,95 - 4 september 2026

Beschrijving

Specificaties: * Pasvorm: normale, aansluitende pasvorm * Bovenwerk: leer met synthetisch materiaal en textiel * Demping: foam middenzool, Max-Air unit in de hak voor responsieve schokbescherming * Kleur: donker grijs - zwart - wit * Materiaal: leer - synthetisch materiaal - textiel - rubber

Aanvullende informatie

Specificaties: Nike Air Max 90

kleur
maat

, ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

,

Kleren.com
Logo