Altijd de beste deals op een rij

Nike handschoenen City zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Nike handschoenen City zwart - €35,00

€35.00

  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je Nike handschoenen City zwart kopen voor slechts €35,00
  • De laagste prijs van Nike handschoenen City zwart werd gevonden op 22 oktober 2026 17:24.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Nike handschoenen City zwart
Laatste updates:
  • €35,00 - 21 oktober 2026
  • €35,00 - 21 oktober 2026
  • €35,00 - 19 oktober 2026
  • €35,00 - 19 oktober 2026
  • €35,00 - 18 oktober 2026
  • €35,00 - 18 oktober 2026
  • €35,00 - 17 oktober 2026
  • €35,00 - 17 oktober 2026
Sinds: 21 april 2026
  • Hoogste prijs: €35,00 - 22 april 2026
  • Laagste prijs: €21,00 - 21 april 2026

Beschrijving

Dames handschoenen City van Nike. Deze basis handschoen heeft een omgevouwen manchet en is gemaakt zachte rib gebreid materiaal om je handen warm te houden.

Aanvullende informatie

Specificaties: Nike handschoenen City zwart

kleur
merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo