Altijd de beste deals op een rij

Nubikk Enkelboots Dames Fae Leva Fur,

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Nubikk Enkelboots Dames Fae Leva Fur, - €114,99
Vanaf €114,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Assem
🟢 Laagste prijs
Maten: 38 · 39 · 41 · 42
1 werkdagGratis verzendingRetour 30 dgn (gratis)
€114,99
€229,95
Bekijk bij Assem
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Assem.
  • Bij assem.nl kun je Nubikk Enkelboots Dames Fae Leva Fur, kopen voor slechts €114,99
  • De laagste prijs van Nubikk Enkelboots Dames Fae Leva Fur, werd gevonden op 22 september 2026 22:06.
Merk:
Nubikk Enkelboots Dames Fae Leva Fur,
Nubikk Enkelboots Dames Fae Leva Fur,
Vanaf €114,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Nubikk Enkelboots Dames Fae Leva Fur,
Laatste updates:
  • €114,99 - 25 april 2026
  • €229,95 - 25 april 2026
  • €114,99 - 6 april 2026
  • €229,95 - 6 april 2026
Sinds: 6 april 2026
  • Hoogste prijs: €229,95 - 6 april 2026
  • Laagste prijs: €114,99 - 6 april 2026

Beschrijving

Stap stijlvol de herfst in met de FAE LEVA FUR enkelboots. Deze zwarte leren boots met ronde neus en een schachthoogte van 13 cm zijn perfect voor een dagje shoppen of een gezellige lunch met vriendinnen. De binnenkant is gevoerd met heerlijk warme vacht, zodat je voeten altijd comfortabel blijven terwijl de rubberen zool en de grovere zool van bijna 5 cm je de hele dag door steun en comfort bieden. Combineer deze boots met een strakke jeans of een trendy rok voor een moeiteloze, stijlvolle look.

Aanvullende informatie

Specificaties: Nubikk Enkelboots Dames Fae Leva Fur,

kleur
Winkel

maat

, , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo