Altijd de beste deals op een rij

Oilily Daantje jurk

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 55%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Oilily Daantje jurk - €44,95
€44,95
Laagste bevestigde prijs in maat 74
wis
V&D
🟢 Beste prijs voor 74
74 ✓ · Op voorraad (3)
Maten: 110 · 122 · 74
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€44,95
€89,90
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Oilily Daantje jurk kopen voor slechts €44,95
  • De laagste prijs van Oilily Daantje jurk werd gevonden op 25 oktober 2026 20:52.
Merk:
Oilily Daantje jurk
€44,95
Laagste bevestigde prijs in maat 74

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Oilily Daantje jurk
Laatste updates:
  • €44,95 - 12 oktober 2026
  • €109,90 - 12 oktober 2026
Sinds: 12 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €109,90 - 12 oktober 2026
  • Laagste prijs: €44,95 - 12 oktober 2026

Beschrijving

We borduurden onze zelfgemaakte onderwatervriendjes op dit zachte terry-towel jurkje. De vlindermouwen en de kleine plooitjes bij de taille zorgen dat dit jurkje lekker losjes valt. - 100% Organisch katoen - Relaxed fit - Gemaakt in Griekenland

Aanvullende informatie

Specificaties: Oilily Daantje jurk

kleur

Winkel

maat

, ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo