Altijd de beste deals op een rij

ONLY CARMAKOMA mini jurk zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 22%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: ONLY CARMAKOMA mini jurk zwart - €39,00
Vanaf €39,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 42 · 44 · 46 · 48 · 50
direct leverbaarVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€39,00
€49,99
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je ONLY CARMAKOMA mini jurk zwart kopen voor slechts €39,00
  • De laagste prijs van ONLY CARMAKOMA mini jurk zwart werd gevonden op 23 september 2026 19:12.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor ONLY CARMAKOMA mini jurk zwart
Laatste updates:
  • €39,00 - 15 september 2026
  • €49,99 - 15 september 2026
  • €39,00 - 12 september 2026
  • €49,99 - 11 september 2026
  • €39,00 - 8 september 2026
  • €49,99 - 8 september 2026
  • €39,00 - 27 augustus 2026
  • €49,99 - 27 augustus 2026
Sinds: 27 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €49,99 - 27 augustus 2026
  • Laagste prijs: €39,00 - 27 augustus 2026

Beschrijving

Met deze ONLY CARMAKOMA jurk voeg je een fijne basic toe aan je garderobe die je makkelijk het hele seizoen door draagt. De zwarte mini jurk heeft een vrouwelijke V-hals en korte rechte mouwen, waardoor de jurk luchtig is op warmere dagen en ook mooi staat met een vest of blazer in het voorjaar. De geweven stof, met een hoog aandeel viscose, voelt soepel aan en volgt je bewegingen zonder te knellen.Zwarte mini jurk met subtiele details Korte lengte, ideaal als mini jurk boven blote benen of panty V-hals die het decolleté sierlijk laat uitkomen Korte, rechte mouwen voor een rustige, tijdloze uitstraling Effen zwarte kleur, eenvoudig te combineren met je favoriete schoenen en accessoires Soepel geweven materiaal met viscose, comfortabel voor dagelijks gebruik Geen sluiting, je trekt de jurk eenvoudig over je hoofd aan Onderdeel van de grote maten collectie voor een comfortabele pasvorm Onderhoudsvriendelijk: wasbaar op 30 graden en lauw strijkbaarVoor dagelijkse looks van werk tot weekendDeze mini jurk komt uit de 'Daily' collectie en is daardoor heel geschikt voor alledaagse outfits. Combineer met sneakers en een denim jack voor een relaxte dag, of draag hakken en sieraden voor een iets gekledere look. Door de zwarte kleur blijft de jurk steeds een rustige basis, of je nu kiest voor rustige tinten of opvallende accessoires.ONLY CARMAKOMA: modieuze basics in grote matenONLY CARMAKOMA richt zich op moderne vrouwen die graag actuele trends dragen in een comfortabele pasvorm. De collecties sluiten aan bij het dagelijkse leven, met items die je makkelijk styled en vaak uit de kast pakt. Heldere pasvorminformatie en draagbare modellen maken het kiezen eenvoudig en betrouwbaar.Een zwarte mini jurk waar je keer op keer naar grijpt, voor dagen waarop je zonder nadenken goed voor de dag wilt komen.

Aanvullende informatie

Specificaties: ONLY CARMAKOMA mini jurk zwart

kleur
maat

, , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo