Altijd de beste deals op een rij

ONLY & SONS relaxed T-shirt grijsgroen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 52%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: ONLY & SONS relaxed T-shirt grijsgroen - €12,00
Vanaf €12,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: m · s
direct leverbaarVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€12,00
€24,99
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je ONLY & SONS relaxed T-shirt grijsgroen kopen voor slechts €12,00
  • De laagste prijs van ONLY & SONS relaxed T-shirt grijsgroen werd gevonden op 23 oktober 2026 03:26.
ONLY & SONS relaxed T-shirt grijsgroen
ONLY & SONS relaxed T-shirt grijsgroen

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor ONLY & SONS relaxed T-shirt grijsgroen
Laatste updates:
  • €12,00 - 11 oktober 2026
  • €24,99 - 11 oktober 2026
  • €12,00 - 19 september 2026
  • €24,99 - 19 september 2026
Sinds: 19 september 2026
  • Hoogste prijs: €24,99 - 19 september 2026
  • Laagste prijs: €12,00 - 19 september 2026

Beschrijving

Voor een relaxte daglook is dit heren T-shirt met korte mouw in sedona sage een fijne basic. De grijsgroene kleur geeft meteen een rustige uitstraling en de all over print zorgt voor net wat meer karakter. De stof heeft een zachte, licht structuur waardoor het T-shirt comfortabel aanvoelt op de huid. De relaxed fit valt iets losser om het lichaam en biedt zo extra bewegingsruimte in je dagelijkse outfit.Zachte structuur en dagelijks gemak Gemaakt van 79% katoen, voor een zachte en soepele touch All over print die het T-shirt een eigentijdse uitstraling geeft Relaxed pasvorm voor een iets lossere, comfortabele fit Korte mouwen en ronde hals, makkelijk te combineren met jeans of shorts Maatadvies: dit T-shirt valt normaal Onderhoud: handwas, niet strijken en niet drogen in de droogtrommelCasual styling voor elke dagDit T-shirt past goed in een casual garderobe. Combineer het met een donkere jeans en sneakers voor een eenvoudige dagelijkse look, of draag het met een korte broek op warmere dagen. De grijsgroene sedona sage kleur laat zich makkelijk matchen met neutrale tinten als zwart, wit en denim.ONLY & SONS als vaste waarde in je kastONLY & SONS richt zich op moderne herenmode met toegankelijke stijlen voor iedere dag. De collecties bestaan uit items die je eenvoudig combineert en vaak draagt, zonder dat je hoeft in te leveren op uitstraling. Met dit T-shirt haal je een betrouwbaar basisstuk in huis dat past binnen een eigentijdse, alledaagse kledingstijl.Een rustige kleur, comfortabele fit en subtiele print maken dit T-shirt tot een vaste favoriet voor je dagelijkse outfits.

Aanvullende informatie

Specificaties: ONLY & SONS relaxed T-shirt grijsgroen

kleur
maat

,

afdeling

merk

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo