Altijd de beste deals op een rij

Oversized Crew Neck Gebreide Trui met Zak

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 52%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Oversized Crew Neck Gebreide Trui met Zak - €28,50
Vanaf €28,50

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: onesize
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€28,50
€29,90
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: onesize
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
Secret Sales
Maten: onesize
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€28,50
€29,90
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij To Be Dressed, Secret Sales, V&D.
  • Bij to-be-dressed.nl kun je Oversized Crew Neck Gebreide Trui met Zak kopen voor slechts €28,50
  • De laagste prijs van Oversized Crew Neck Gebreide Trui met Zak werd gevonden op 23 oktober 2026 09:15.
Oversized Crew Neck Gebreide Trui met Zak
Oversized Crew Neck Gebreide Trui met Zak

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Oversized Crew Neck Gebreide Trui met Zak
Laatste updates:
  • €28,50 - 18 oktober 2026
  • €30,18 - 25 september 2026
  • €29,96 - 18 september 2026
  • €30,54 - 13 september 2026
  • €31,76 - 4 september 2026
  • €28,97 - 29 augustus 2026
  • €25,60 - 22 augustus 2026
  • €30,39 - 15 augustus 2026
Sinds: 25 juni 2026
  • Hoogste prijs: €59,38 - 25 juni 2026
  • Laagste prijs: €25,60 - 22 augustus 2026

Beschrijving

Omarm moeiteloze stijl met onze Oversized Crew Neck Trui. Perfect voor casual bijeenkomsten of loungen thuis, deze trui combineert comfort en mode in één chique stuk. Gemaakt van een mix van acryl, polyamide en polyester, biedt het een gemiddelde dikte die ideaal is voor laagjes. De korte mouwen en de ronde hals geven het een relaxte uitstraling, terwijl het extra zakdetail een functionele twist toevoegt. Met de oversized pasvorm valt deze trui prachtig om het lichaam, waardoor het een onmisbare keuze is voor elke moderne garderobe. Verhoog je dagelijkse look met dit essentiële stuk vandaag nog!

Aanvullende informatie

Specificaties: Oversized Crew Neck Gebreide Trui met Zak

Winkel

, ,

maat

afdeling

soort

rubriek

kleur

merk

Kleren.com
Logo