Altijd de beste deals op een rij

Pailletten Ronde Hals Korte Mouwen T-Shirt

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 62%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Pailletten Ronde Hals Korte Mouwen T-Shirt - €21,50
Vanaf €21,50

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

To Be Dressed
🟢 Laagste prijs
Maten: m · s
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
V&D
Maten: m · s
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Pailletten Ronde Hals Korte Mouwen T-Shirt kopen voor slechts €21,50
  • De laagste prijs van Pailletten Ronde Hals Korte Mouwen T-Shirt werd gevonden op 21 oktober 2026 23:55.
Merk:
Pailletten Ronde Hals Korte Mouwen T-Shirt
Pailletten Ronde Hals Korte Mouwen T-Shirt

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Pailletten Ronde Hals Korte Mouwen T-Shirt
Laatste updates:
  • €21,50 - 18 oktober 2026
  • €31,51 - 25 september 2026
  • €31,35 - 18 september 2026
  • €31,85 - 13 september 2026
  • €34,73 - 4 september 2026
  • €31,25 - 29 augustus 2026
  • €25,02 - 22 augustus 2026
  • €26,21 - 15 augustus 2026
Sinds: 4 juni 2026
  • Hoogste prijs: €47,89 - 4 juni 2026
  • Laagste prijs: €19,43 - 17 juni 2026

Beschrijving

Bereid je voor om te stralen met onze Sequin Crew Neck T-Shirt. Gemaakt van zachte en ademende katoen, is dit Regular Fit T-shirt ontworpen voor ultiem comfort terwijl je stijl in topvorm blijft. De korte mouwen en ronde hals bieden een klassieke uitstraling, perfect aangevuld door de sprankelende sequin-detaillering die een vleugje glamour toevoegt. Ideaal voor casual uitjes of relaxen met vrienden, dit T-shirt is een veelzijdige basis voor elke garderobe. Til je dagelijkse stijl naar een hoger niveau en toon je fashionable kant met dit chique stuk!

Aanvullende informatie

Specificaties: Pailletten Ronde Hals Korte Mouwen T-Shirt

kleur
Winkel

,

maat

,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo