Altijd de beste deals op een rij

Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 7%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch - €60,50

Oorspronkelijke prijs was: €65.16.Huidige prijs is: €60.50.

Beste deal op: Secret Sales
3-5 dagen in huis
Bestel bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, Secret Sales, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch kopen voor slechts €60,50
  • De laagste prijs van Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch werd gevonden op 5 juli 2026 12:24.
Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch
Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch

Oorspronkelijke prijs was: €65.16.Huidige prijs is: €60.50.

Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch Prijzen

€60,50 €120,00
€60,50 €120,00
€60,50 €120,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch
Laatste updates:
  • €60,50 - 3 juli 2026
  • €53,99 - 28 juni 2026
  • €56,99 - 25 juni 2026
  • €55,99 - 5 juni 2026
  • €108,00 - 29 mei 2026
  • €65,16 - 5 april 2026
  • €211,60 - 5 april 2026
Sinds: 5 april 2026
  • Hoogste prijs: €211,60 - 5 april 2026
  • Laagste prijs: €53,99 - 28 juni 2026

Beschrijving

Stofkenmerk: Gemaakt van satijnstof. Productkenmerk: Nieuwe seizoen hijab modeproduct. Niet gevoerd. Het heeft een functionele rits aan de achterkant. De kraag en manchet zijn voorzien van parel details. De parels zijn bedrukt. De manchet is een sjaal. De riem is verwijderbaar. De productkleur kan verschillen door conceptshots. Het model draagt maat 38. Maat 38 Avondjurk Afmetingen: Producthoogte: 138 cm - Borst: 92 cm - Taille: 80 cm - Heupen: 134 cm. Lichaamsafmetingen nemen met 3 of 4 cm toe. (Productlengte verandert niet)

Aanvullende informatie

Specificaties: Parel Satijn Avondjurk Bourgondisch

kleur
Winkel

, ,

maat

, ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo