Altijd de beste deals op een rij

Philipp Plein Sneakers laag zwart / wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 10%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Philipp Plein Sneakers laag zwart / wit - €531,00
Vanaf €531,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

ABOUT YOU
🟢 Laagste prijs
Maten: 36 · 37 · 38 · 39
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
€531,00
€590,00
Bekijk bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je Philipp Plein Sneakers laag zwart / wit kopen voor slechts €531,00
  • De laagste prijs van Philipp Plein Sneakers laag zwart / wit werd gevonden op 21 september 2026 15:00.
Philipp Plein Sneakers laag  zwart / wit
Philipp Plein Sneakers laag zwart / wit
Vanaf €531,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Philipp Plein Sneakers laag zwart / wit
Laatste updates:
  • €531,00 - 18 september 2026
  • €590,00 - 15 september 2026
  • €531,00 - 11 september 2026
  • €590,00 - 1 september 2026
  • €531,00 - 27 augustus 2026
  • €590,00 - 25 augustus 2026
  • €531,00 - 21 augustus 2026
  • €590,00 - 18 augustus 2026
Sinds: 28 maart 2026
  • Hoogste prijs: €590,00 - 31 maart 2026
  • Laagste prijs: €383,50 - 13 mei 2026

Beschrijving

Design: Vetering; Type sluiting: Snoersluiting; Materiaal: Leer; Motief: Logoprint; Materiaal: Glad leer; Schoenneus: Ronde neus; Extra's: Flexibele zool; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm); Pasvorm van de schoenen: Breed

Aanvullende informatie

Specificaties: Philipp Plein Sneakers laag zwart / wit

maat

, , ,

afdeling

rubriek

soort

merk

Winkel

kleur

Kleren.com
Logo