Altijd de beste deals op een rij

PIECES shopper PCRANNA donkerbruin

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: PIECES shopper PCRANNA donkerbruin - €19,99

19.99

Beste deal op: Wehkamp
direct leverbaar in huis
Bestel bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je PIECES shopper PCRANNA donkerbruin kopen voor slechts €19,99
  • De laagste prijs van PIECES shopper PCRANNA donkerbruin werd gevonden op 27 augustus 2026 09:48.
Merk:

PIECES shopper PCRANNA donkerbruin Prijzen

PIECES shopper PCRANNA donkerbruin
Levertijd: direct leverbaar
€19,99 €49,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor PIECES shopper PCRANNA donkerbruin
Laatste updates:
  • €19,99 - 5 augustus 2026
  • €24,50 - 2 juli 2026
  • €35,00 - 19 april 2026
  • €49,99 - 10 maart 2026
  • €39,99 - 19 februari 2026
Sinds: 19 februari 2026
  • Hoogste prijs: €49,99 - 10 maart 2026
  • Laagste prijs: €19,99 - 5 augustus 2026

Beschrijving

Deze PIECES tas is gemaakt van imitatieleer. PIECES brengt een shopper met magneetsluiting. Je neemt deze tas makkelijk mee voor je dagelijkse spullen. De kleur past goed bij veel outfits.

Aanvullende informatie

Specificaties: PIECES shopper PCRANNA donkerbruin

kleur
merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo