Altijd de beste deals op een rij

Pod Finch Leren Herenschoenen In Cognackleur Met Veters.

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 20%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Pod Finch Leren Herenschoenen In Cognackleur Met Veters. - €85,18
Vanaf €85,18

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: eu43/uk9 · eu44.5/uk10 · eu46/uk11
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€85,18
€98,00
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: 43 · 44.5 · 46
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€85,18
€98,00
Bekijk bij To Be Dressed
Secret Sales
Maten: 43 · 44.5 · 46
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€85,18
€98,00
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Pod Finch Leren Herenschoenen In Cognackleur Met Veters. kopen voor slechts €85,18
  • De laagste prijs van Pod Finch Leren Herenschoenen In Cognackleur Met Veters. werd gevonden op 24 september 2026 09:57.
Merk:
Pod Finch Leren Herenschoenen In Cognackleur Met Veters.
Pod Finch Leren Herenschoenen In Cognackleur Met Veters.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Pod Finch Leren Herenschoenen In Cognackleur Met Veters.
Laatste updates:
  • €85,18 - 10 september 2026
  • €89,19 - 5 september 2026
  • €83,67 - 29 augustus 2026
  • €83,16 - 20 augustus 2026
  • €84,71 - 15 augustus 2026
  • €82,66 - 6 augustus 2026
  • €81,68 - 30 juli 2026
  • €82,22 - 18 juli 2026
Sinds: 31 mei 2026
  • Hoogste prijs: €107,00 - 31 mei 2026
  • Laagste prijs: €80,67 - 2 juli 2026

Beschrijving

Onze Finch is een stijlvolle en comfortabele keuze. Gemaakt van premium Italiaans leer in rijke kleuren, biedt deze elegante maar toch casual schoen extra comfort. De gevoerde kenmerken zorgen voor demping, terwijl de lichtgewicht zool moeiteloze beweging garandeert.

Aanvullende informatie

Specificaties: Pod Finch Leren Herenschoenen In Cognackleur Met Veters.

kleur
Winkel

, ,

maat

, ,

afdeling

rubriek

soort

merk

Kleren.com
Logo