Altijd de beste deals op een rij

Portofino Sneakers Signatuurprint Leer

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 34%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Portofino Sneakers Signatuurprint Leer - €556,00
Vanaf €556,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: eu36
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€556,00
€845,00
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Portofino Sneakers Signatuurprint Leer kopen voor slechts €556,00
  • De laagste prijs van Portofino Sneakers Signatuurprint Leer werd gevonden op 21 september 2026 23:18.
Portofino Sneakers Signatuurprint Leer
Portofino Sneakers Signatuurprint Leer
Vanaf €556,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Portofino Sneakers Signatuurprint Leer
Laatste updates:
  • €556,00 - 13 juli 2026
  • €482,19 - 13 juni 2026
  • €845,00 - 12 juni 2026
Sinds: 12 juni 2026
  • Hoogste prijs: €845,00 - 12 juni 2026
  • Laagste prijs: €482,19 - 13 juni 2026

Beschrijving

Stap eruit, val op, maak een statement. Deze Dolce & Gabbana Portofino sneakers bieden onmiskenbare stijl voor jouw dagelijkse avonturen. Gemaakt van hoogwaardig leer, bieden deze sneakers duurzame, onderhoudsvriendelijke draagcomfort. De vetersluiting zorgt voor een veilige, aanpasbare pasvorm, terwijl de rubberen zool zorgt voor stabiliteit op de grond. Geniet van technologie voor comfort de hele dag met elke stap. De iconische Dolce & Gabbana handtekening voegt een vleugje luxe toe aan jouw casual look. Perfect om een verfijnde touch toe te voegen aan weekenduitjes of flair aan dagelijkse boodschappen.

Aanvullende informatie

Specificaties: Portofino Sneakers Signatuurprint Leer

kleur
Winkel

afdeling

rubriek

soort

merk

Kleren.com
Logo