Altijd de beste deals op een rij

Ronde Hals Brei Trui met Ruitpatroon

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 45%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Ronde Hals Brei Trui met Ruitpatroon - €34,50
Vanaf €34,50

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: onesize
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€34,50
€35,90
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Ronde Hals Brei Trui met Ruitpatroon kopen voor slechts €34,50
  • De laagste prijs van Ronde Hals Brei Trui met Ruitpatroon werd gevonden op 23 oktober 2026 03:14.
Ronde Hals Brei Trui met Ruitpatroon
Ronde Hals Brei Trui met Ruitpatroon

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Ronde Hals Brei Trui met Ruitpatroon
Laatste updates:
  • €34,50 - 19 oktober 2026
  • €33,02 - 25 september 2026
  • €32,77 - 18 september 2026
  • €33,34 - 13 september 2026
  • €34,14 - 4 september 2026
  • €31,13 - 29 augustus 2026
  • €27,45 - 23 augustus 2026
  • €32,62 - 15 augustus 2026
Sinds: 4 juni 2026
  • Hoogste prijs: €62,77 - 4 juni 2026
  • Laagste prijs: €26,88 - 17 juni 2026

Beschrijving

LUCCI Trui met lange mouwen en ronde hals van fijn gebreid materiaal met ruitpatroon

Aanvullende informatie

Specificaties: Ronde Hals Brei Trui met Ruitpatroon

kleur
Winkel

maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo