Altijd de beste deals op een rij

Sensa15 Strap Black Pat Schoenen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Sensa15 Strap Black Pat Schoenen - €50,00
Vanaf €50,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: 35.5eu/it
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€50,00
€100,00
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: 35.5eu/it
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Sensa15 Strap Black Pat Schoenen kopen voor slechts €50,00
  • De laagste prijs van Sensa15 Strap Black Pat Schoenen werd gevonden op 23 oktober 2026 07:44.
Merk:
Sensa15 Strap Black Pat Schoenen
Sensa15 Strap Black Pat Schoenen

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Sensa15 Strap Black Pat Schoenen
Laatste updates:
  • €50,00 - 15 oktober 2026
  • €100,00 - 15 oktober 2026
Sinds: 15 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €100,00 - 15 oktober 2026
  • Laagste prijs: €50,00 - 15 oktober 2026

Beschrijving

De elegante ballerina die je dit seizoen steeds weer wilt dragen: de Sensa15 Strap in zwart leer. Deze schoen is voorzien van opvallende gespen en een slanke, modieuze spitse neus, waardoor een verfijnde, geklede uitstraling wordt gecombineerd met een stoere, door bikers geïnspireerde twist. Perfect te combineren met een nette broek of jeans, en een stijlvolle aanvulling op zowel je werk- als weekendoutfit.

Aanvullende informatie

Specificaties: Sensa15 Strap Black Pat Schoenen

kleur
Winkel

,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo