Altijd de beste deals op een rij

Shirt Pepe Jeans Ambrose

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 32%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Shirt Pepe Jeans Ambrose - €54,28
Vanaf €54,28

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: ××l
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
€54,28
€79,90
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Shirt Pepe Jeans Ambrose kopen voor slechts €54,28
  • De laagste prijs van Shirt Pepe Jeans Ambrose werd gevonden op 21 september 2026 23:15.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Shirt Pepe Jeans Ambrose
Laatste updates:
  • €54,28 - 15 september 2026
  • €54,27 - 14 september 2026
  • €79,90 - 14 september 2026
  • €72,00 - 7 september 2026
  • €73,00 - 5 september 2026
  • €72,00 - 5 september 2026
  • €79,00 - 5 september 2026
Sinds: 5 september 2026
  • Hoogste prijs: €79,90 - 14 september 2026
  • Laagste prijs: €54,27 - 14 september 2026

Beschrijving

- Shirt van katoenmix- Regular fit- Korte mouwen- Cubaanse kraag- Gehele gestreepte print- Logo etiket PEPE JEANS op de binnenzijde van de borst- Gemaakt met minstens 70% duurzame katoenDuurzame katoen minimaliseert het gebruik van schadelijke chemicaliën, verbetert de bodemkwaliteit en voorkomt vervuiling om de gezondheid van boeren en lokale flora en fauna te beschermen.Pasvorm- Regular fitOnderhoudNiet blekenMachinewas op 30CNiet in de drogerChemische reiniging toegestaanStrijken op lage temperatuur, maximaal 150CSamenstelling86% katoen, 14% polyester

Aanvullende informatie

Specificaties: Shirt Pepe Jeans Ambrose

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo