Altijd de beste deals op een rij

Skiny Onderhemd wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 49%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Skiny Onderhemd wit - €15,22

Oorspronkelijke prijs was: €29.99.Huidige prijs is: €15.22.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je Skiny Onderhemd wit kopen voor slechts €15,22
  • De laagste prijs van Skiny Onderhemd wit werd gevonden op 1 augustus 2026 18:12.
Merk:
Skiny Onderhemd  wit

Oorspronkelijke prijs was: €29.99.Huidige prijs is: €15.22.

Skiny Onderhemd wit Prijzen

Skiny Onderhemd wit
Levertijd: 2-4 werkdagen
€15,22 €29,90

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Skiny Onderhemd wit
Laatste updates:
  • €15,22 - 1 augustus 2026
  • €17,90 - 27 juli 2026
  • €15,22 - 26 juli 2026
  • €17,90 - 22 juli 2026
  • €17,77 - 21 juli 2026
  • €15,22 - 18 juli 2026
  • €16,72 - 11 juli 2026
  • €20,90 - 8 juli 2026
Sinds: 31 januari 2026
  • Hoogste prijs: €23,90 - 3 februari 2026
  • Laagste prijs: €15,22 - 18 juli 2026

Beschrijving

Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Motief: Effen; Extra's: Voelt zacht aan, Huidvriendelijk materiaal; Armlengte: Mouwloos

Aanvullende informatie

Specificaties: Skiny Onderhemd wit

kleur
maat

, , , ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo