Altijd de beste deals op een rij

Stefano Lauran Chelsea Boots Heren 92302,

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 40%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Stefano Lauran Chelsea Boots Heren 92302, - €137,99
Vanaf €137,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Assem
🟢 Laagste prijs
Maten: 41 · 42 · 43 · 44 · 46 · 5
1 werkdagGratis verzendingRetour 30 dgn (gratis)
€137,99
€229,99
Bekijk bij Assem
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Assem.
  • Bij assem.nl kun je Stefano Lauran Chelsea Boots Heren 92302, kopen voor slechts €137,99
  • De laagste prijs van Stefano Lauran Chelsea Boots Heren 92302, werd gevonden op 21 september 2026 23:16.
Stefano Lauran Chelsea Boots Heren 92302,
Stefano Lauran Chelsea Boots Heren 92302,
Vanaf €137,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Stefano Lauran Chelsea Boots Heren 92302,
Laatste updates:
  • €137,99 - 20 augustus 2026
  • €160,99 - 20 juni 2026
  • €183,99 - 25 april 2026
  • €229,99 - 25 april 2026
  • €183,99 - 6 april 2026
  • €229,99 - 6 april 2026
  • €183,99 - 4 april 2026
Sinds: 4 april 2026
  • Hoogste prijs: €229,99 - 6 april 2026
  • Laagste prijs: €137,99 - 20 augustus 2026

Beschrijving

Trek de aandacht met de stijlvolle Chelsea boots 92302 van STEFANO LAURAN. Deze taupekleurige suède boots zijn perfect voor heren die houden van een verfijnde look. De binnenkant is gevoerd met zacht textiel, wat zorgt voor extra comfort tijdens een herfstwandeling in het park of een winterse stadswandeling. Combineer ze moeiteloos met een donkere jeans en een warme wollen trui voor een casual, maar toch elegante uitstraling. De subtiele kleur en het tijdloze design maken deze boots een veelzijdige keuze voor de koudere maanden. Geniet van stijl en comfort, ongeacht het weer. Inclusief bijpassende riem en schoenlepel.

Aanvullende informatie

Specificaties: Stefano Lauran Chelsea Boots Heren 92302,

kleur
Winkel

maat

, , , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo