Altijd de beste deals op een rij

Stefano Lauran Enkellaarsjes 010-292 Taupe

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Stefano Lauran Enkellaarsjes 010-292 Taupe - €99,99
Vanaf €99,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42
1 - 2 dagenVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€99,99
€199,99
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je Stefano Lauran Enkellaarsjes 010-292 Taupe kopen voor slechts €99,99
  • De laagste prijs van Stefano Lauran Enkellaarsjes 010-292 Taupe werd gevonden op 22 september 2026 00:08.
Stefano Lauran Enkellaarsjes 010-292 Taupe
Stefano Lauran Enkellaarsjes 010-292 Taupe

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Stefano Lauran Enkellaarsjes 010-292 Taupe
Laatste updates:
  • €99,99 - 20 september 2026
  • €199,99 - 20 september 2026
Sinds: 20 september 2026
  • Hoogste prijs: €199,99 - 20 september 2026
  • Laagste prijs: €99,99 - 20 september 2026

Beschrijving

Deze taupe suède dames enkellaarsjes van Stefano Lauran zijn een rustige basis voor veel outfits in het najaar en de winter. De slanke vorm met puntige neus en lage blokhak geeft een vrouwelijke uitstraling en zorgt tegelijk voor stabiliteit tijdens het lopen. De taupe kleur laat zich makkelijk combineren met zachte tinten, denim en donkere winterkleuren.Comfort en details in één enkellaars Gemaakt van zacht suède aan de buitenkant voor een verzorgde uitstraling Voering van leer voor een prettig gevoel rond de voet Blokhak van 4 cm voor net wat extra lengte met comfortabele steun Rubberen zool voor grip op verschillende ondergronden Handige ritssluiting aan de binnenkant voor snel aan- en uittrekken Normale leest en pasvorm, dit artikel valt normaal Vast voetbed voor een stevige en stabiele pasvormVeelzijdig te dragen in de koude seizoenenDeze enkellaarsjes passen goed bij een gebreide jurk, rok of aansluitende jeans. Door de neutrale taupe kleur voeg je ze makkelijk toe aan je bestaande garderobe voor dagelijks gebruik, van werk tot een middag in de stad.Stefano Lauran, aandacht voor afwerkingStefano Lauran richt zich op schoenen met een verzorgde afwerking en een comfortabele pasvorm. Er wordt gebruikgemaakt van fijne materialen en klassieke lijnen, zodat je lang plezier hebt van je aankoop en de schoenen seizoen na seizoen kunt blijven dragen.Een doordachte keuze als je zoekt naar enkellaarsjes die er verzorgd uitzien en prettig lopen.

Aanvullende informatie

Specificaties: Stefano Lauran Enkellaarsjes 010-292 Taupe

kleur
maat

, , , , , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

Kleren.com
Logo