Altijd de beste deals op een rij

Street One Studio Dames Basic shirt met boothals in Groen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Street One Studio Dames Basic shirt met boothals in Groen, in size: 46 - €10,00
Vanaf €10,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Street One
🟢 Laagste prijs
Maten: 44 · 46
3-4 werkdagenVerzending €3,99Retour 30 dgn (gratis)
€10,00
€19,99
Bekijk bij Street One
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Street One.
  • Bij street-one.nl kun je Street One Studio Dames Basic shirt met boothals in Groen, in size: 46 kopen voor slechts €10,00
  • De laagste prijs van Street One Studio Dames Basic shirt met boothals in Groen, in size: 46 werd gevonden op 26 september 2026 23:31.
Street One Studio Dames Basic shirt met boothals in Groen
Street One Studio Dames Basic shirt met boothals in Groen

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Street One Studio Dames Basic shirt met boothals in Groen, in size: 46
Laatste updates:
  • €10,00 - 30 juli 2026
  • €14,00 - 15 juli 2026
  • €19,99 - 25 maart 2026
  • €19,99 - 25 maart 2026
Sinds: 25 maart 2026
  • Hoogste prijs: €19,99 - 25 maart 2026
  • Laagste prijs: €10,00 - 30 juli 2026

Beschrijving

Dit basic Shirt van Street One Studio voor dames heeft een moderne geribbelde textuur en ziet er bijzonder vrouwelijk uit dankzij de boothals. De effen look maakt het een veelzijdige allrounder voor dagelijks gebruik. De katoenmix met stretch zorgt voor een figuurflatterende pasvorm en een hoog draagcomfort. Perfect voor ongecompliceerde casual looks die er stijlvol en moeiteloos uitzien.

Aanvullende informatie

Specificaties: Street One Studio Dames Basic shirt met boothals in Groen

kleur
maat

,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo