Altijd de beste deals op een rij

Timberland Optisch montuur TB1738 032 57

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Timberland Optisch montuur TB1738 032 57 - €56,95
Vanaf €56,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: onesize
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€56,95
€115,00
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales.
  • Bij secretsales.nl kun je Timberland Optisch montuur TB1738 032 57 kopen voor slechts €56,95
  • De laagste prijs van Timberland Optisch montuur TB1738 032 57 werd gevonden op 22 oktober 2026 23:01.
Merk:
Timberland Optisch montuur TB1738 032 57
Timberland Optisch montuur TB1738 032 57

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Timberland Optisch montuur TB1738 032 57
Laatste updates:
  • €56,95 - 29 augustus 2026
  • €45,95 - 5 juni 2026
  • €115,00 - 4 juni 2026
  • €45,95 - 29 mei 2026
  • €115,00 - 29 mei 2026
  • €45,95 - 17 mei 2026
  • €115,00 - 17 mei 2026
Sinds: 17 mei 2026
  • Hoogste prijs: €115,00 - 17 mei 2026
  • Laagste prijs: €45,95 - 17 mei 2026

Beschrijving

Extras: Geen extra's Frame kleur: Zilver Frame materiaal: Metaal Glas kleur: Demo glazen Glas materiaal: Kunststof Stijl: Rechthoekig Glas-Effect: Geen extra's bescherming: Geen Glas breedte: 57 Glas hoogte: 42 Web breedte: 18 Tempel Lengte: 145 Veer Scharnier: Ja Leveringsomvang: Etui Frame Stijl: Full-Rim

Aanvullende informatie

Specificaties: Timberland Optisch montuur TB1738 032 57

kleur
maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo