Altijd de beste deals op een rij

Tom Tailor Regular fit T-shirt van puur katoen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Tom Tailor Regular fit T-shirt van puur katoen - €19,99
Vanaf €19,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Peek & Cloppenburg
🟢 Laagste prijs
Maten: l
2 tot 4 dagenGratis verzending vanaf €50Retour 62 dgn (gratis)
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Peek & Cloppenburg.
  • Bij peek-cloppenburg.nl kun je Tom Tailor Regular fit T-shirt van puur katoen kopen voor slechts €19,99
  • De laagste prijs van Tom Tailor Regular fit T-shirt van puur katoen werd gevonden op 25 oktober 2026 21:22.
Merk:
Tom Tailor Regular fit T-shirt van puur katoen
Tom Tailor Regular fit T-shirt van puur katoen

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Tom Tailor Regular fit T-shirt van puur katoen
Laatste updates:
  • €19,99 - 27 augustus 2026
  • €19,99 - 27 augustus 2026
Sinds: 27 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €19,99 - 27 augustus 2026
  • Laagste prijs: €19,99 - 27 augustus 2026

Beschrijving

T-shirt van Tom Tailor voor dames;Look: effen;Pasvorm: Regular fit ;Hals: ronde hals;Mouwboord: Rolzoom;Rompzoom: boordjes;Materiaalverwerking: Slub Jersey;Materiaal: puur katoen;Ruglengte bij maat S: 63 cm;Borstomvang bij maat S: 47 cm

Aanvullende informatie

Specificaties: Tom Tailor Regular fit T-shirt van puur katoen

kleur
maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo