Altijd de beste deals op een rij

Trendyol Vrouw/Meisje Balkon Bikinitop

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 52%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Trendyol Vrouw/Meisje Balkon Bikinitop - €57,19
Vanaf €57,19

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: 42
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€57,19
€120,00
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
Maten: 42
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij to-be-dressed.nl kun je Trendyol Vrouw/Meisje Balkon Bikinitop kopen voor slechts €57,19
  • De laagste prijs van Trendyol Vrouw/Meisje Balkon Bikinitop werd gevonden op 25 oktober 2026 05:37.
Merk:
Trendyol Vrouw/Meisje Balkon Bikinitop
Trendyol Vrouw/Meisje Balkon Bikinitop

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Trendyol Vrouw/Meisje Balkon Bikinitop
Laatste updates:
  • €57,19 - 2 oktober 2026
  • €41,59 - 1 oktober 2026
  • €120,00 - 30 september 2026
Sinds: 30 september 2026
  • Hoogste prijs: €120,00 - 30 september 2026
  • Laagste prijs: €41,59 - 1 oktober 2026

Beschrijving

Het product is bedekt met een vaste hoes, het heeft push-up ondersteuning. push up Coated80% Polyamide 20% ElastaanModel Maten: Hoogte: 1.76, Borstomvang: 84 Taille: 60, Heupen: 89 Het product op de mannequin is maat S/36.Handwas in warm zeepwater na elk gebruik. Gebruik geen bleekmiddel of wasmiddel. Bewaar het zwempak niet in een natte, luchtdichte, gesloten plastic zak. Leg het op de achterkant en droog het in de schaduw. Fluorescerende kleuren vervagen in de zon, chloorwater en zonneolie bederven je zwemkleding.

Aanvullende informatie

Specificaties: Trendyol Vrouw/Meisje Balkon Bikinitop

kleur
maat

afdeling

soort

rubriek

Winkel

,

merk

Kleren.com
Logo