Altijd de beste deals op een rij

Trui met halve rits Helly Hansen Smoegen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 29%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Trui met halve rits Helly Hansen Smoegen - €77,60
Vanaf €77,60

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×l · ××l
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
€77,60
€110,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Trui met halve rits Helly Hansen Smoegen kopen voor slechts €77,60
  • De laagste prijs van Trui met halve rits Helly Hansen Smoegen werd gevonden op 21 september 2026 11:58.
Trui met halve rits Helly Hansen Smoegen
Trui met halve rits Helly Hansen Smoegen

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Trui met halve rits Helly Hansen Smoegen
Laatste updates:
  • €77,60 - 11 september 2026
  • €79,51 - 11 september 2026
  • €79,65 - 5 september 2026
  • €80,79 - 30 augustus 2026
  • €81,97 - 28 augustus 2026
  • €82,15 - 11 augustus 2026
  • €80,97 - 8 augustus 2026
  • €79,83 - 4 augustus 2026
Sinds: 31 maart 2026
  • Hoogste prijs: €126,04 - 31 maart 2026
  • Laagste prijs: €76,12 - 4 juli 2026

Beschrijving

De heren pull met halve rits Smoegen is een veelzijdige laag ontworpen voor zeilers en liefhebbers die van avonturen op het land en op zee houden. Gemaakt van zachte en ademende stof, past deze pull goed bij elke nautische of casual look. Ideaal voor droog weer, de halve rits constructie zorgt voor gemakkelijke ventilatie en een goede laagjes voor temperatuur variaties. Pasvorm : Regulier Kenmerken : YKK® ritsHalve rits ontwerpRibgebreide manchettenGeribbelde kraag voor extra comfortBorduurlogo Buitenstof: 100 % katoen Specificaties : Gewicht: 670,0 g

Aanvullende informatie

Specificaties: Trui met halve rits Helly Hansen Smoegen

kleur
Winkel

maat

, , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo