Altijd de beste deals op een rij

usha Jumper Dames oud roze

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 30%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: usha Jumper Dames oud roze - €48,97
Vanaf €48,97

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×l
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€48,97
€69,95
Bekijk bij V&D
Secret Sales
Maten: l · m · s · ×l · ××l
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€48,97
€69,95
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
Maten: l · m · s · ×l · ××l
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, Secret Sales, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je usha Jumper Dames oud roze kopen voor slechts €48,97
  • De laagste prijs van usha Jumper Dames oud roze werd gevonden op 22 oktober 2026 03:11.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor usha Jumper Dames oud roze
Laatste updates:
  • €48,97 - 30 mei 2026
  • €69,95 - 30 mei 2026
Sinds: 30 mei 2026
  • Hoogste prijs: €69,95 - 30 mei 2026
  • Laagste prijs: €48,97 - 30 mei 2026

Beschrijving

Deze gemêleerde trui met V-hals is gemaakt voor comfort en stijl en is een must-have toevoeging aan je garderobe. Het gebreide ontwerp heeft geribde manchetten, zoom en halslijn voor een vleugje verfijning. Met zijn relaxte pasvorm en verlaagd schoudersilhouet biedt deze trui met lange mouwen een eenvoudige maar toch chique look. Jumper

Aanvullende informatie

Specificaties: usha Jumper Dames oud roze

Winkel

, ,

maat

, , , ,

afdeling

soort

rubriek

kleur

merk

Kleren.com
Logo