Altijd de beste deals op een rij

Vero Moda Trui VIOLET

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 20%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Vero Moda Trui VIOLET - €27,99
Vanaf €27,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Bergmansoutlet.com
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×s · ×l
1-3 werkdagenGratis verzending vanaf €50
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Bergmansoutlet.com.
  • Bij bergmansoutlet.com kun je Vero Moda Trui VIOLET kopen voor slechts €27,99
  • De laagste prijs van Vero Moda Trui VIOLET werd gevonden op 23 oktober 2026 22:43.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Vero Moda Trui VIOLET
Laatste updates:
  • €27,99 - 12 oktober 2026
  • €34,99 - 12 oktober 2026
Sinds: 12 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €34,99 - 12 oktober 2026
  • Laagste prijs: €27,99 - 12 oktober 2026

Beschrijving

Type nummer: 10350467 Materiaal: 92% Polyester (PES/PL), 5% Wol (WO) en 3% Elastaan (EA/EL) VMVIOLET 7/8 ROLLNECK PULLOVER

Aanvullende informatie

Specificaties: Vero Moda Trui VIOLET

kleur
Winkel

maat

, , , ,

merk

soort

rubriek

Kleren.com
Logo