Altijd de beste deals op een rij

Vero Moda Vrouwen/dames Leggings (Zwart)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 60%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Vero Moda Vrouwen/dames Leggings (Zwart) - €26,75
Vanaf €26,75

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: eu48normaal/uk20normaal · eu50normaal/uk22normaal
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€26,75
€67,99
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: eu48normaal/uk20normaal · eu50normaal/uk22normaal
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Vero Moda Vrouwen/dames Leggings (Zwart) kopen voor slechts €26,75
  • De laagste prijs van Vero Moda Vrouwen/dames Leggings (Zwart) werd gevonden op 25 oktober 2026 01:25.
Merk:
Vero Moda Vrouwen/dames Leggings (Zwart)
Vero Moda Vrouwen/dames Leggings (Zwart)

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Vero Moda Vrouwen/dames Leggings (Zwart)
Laatste updates:
  • €26,75 - 13 oktober 2026
  • €26,50 - 8 juli 2026
  • €66,99 - 8 juli 2026
Sinds: 8 juli 2026
  • Hoogste prijs: €66,99 - 8 juli 2026
  • Laagste prijs: €26,50 - 8 juli 2026

Beschrijving

77% viscose, 20% nylon, 3% elastaan. Bevestiging: Knop, ritssluiting. Zakken: Voorkant, achterkant. Taillelijn: Hoge Stijging. Geschikt voor: Mager. Stijging: Hoogbouw.

Aanvullende informatie

Specificaties: Vero Moda Vrouwen/dames Leggings (Zwart)

kleur
Winkel

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo