Altijd de beste deals op een rij

Vierkante Hals Denim Camitop

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 66%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Vierkante Hals Denim Camitop - €15,89
Vanaf €15,89

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€15,89
€66,01
Bekijk bij V&D
Secret Sales
Maten: l
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€15,89
€66,01
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Vierkante Hals Denim Camitop kopen voor slechts €15,89
  • De laagste prijs van Vierkante Hals Denim Camitop werd gevonden op 21 september 2026 19:18.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Vierkante Hals Denim Camitop
Laatste updates:
  • €15,89 - 18 september 2026
  • €36,40 - 13 september 2026
  • €12,88 - 3 september 2026
  • €28,15 - 29 augustus 2026
  • €29,83 - 23 augustus 2026
  • €35,78 - 15 augustus 2026
  • €37,20 - 6 augustus 2026
  • €36,60 - 30 juli 2026
Sinds: 20 juni 2026
  • Hoogste prijs: €47,10 - 20 juni 2026
  • Laagste prijs: €12,88 - 3 september 2026

Beschrijving

Maak kennis met onze vierkante hals denim cami top, een stijlvolle aanvulling op je garderobe. Gemaakt van comfortabel katoenmateriaal, heeft deze cami top een trendy vierkante halslijn die een moderne touch aan elke outfit toevoegt. Perfect voor de lente en zomer, kan deze veelzijdige top zowel chic als casual gedragen worden voor elke gelegenheid. Upgrade je denim collectie met deze chique en modieuze cami top.

Aanvullende informatie

Specificaties: Vierkante Hals Denim Camitop

kleur
Winkel

,

maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo