Altijd de beste deals op een rij

Vingino Ski/snowboard jas meisjes

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Vingino Ski/snowboard jas meisjes - €149,99
Vanaf €149,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: 152
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€149,99
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Vingino Ski/snowboard jas meisjes kopen voor slechts €149,99
  • De laagste prijs van Vingino Ski/snowboard jas meisjes werd gevonden op 23 oktober 2026 20:41.
Merk:
Vingino Ski/snowboard jas meisjes
Vingino Ski/snowboard jas meisjes
Vanaf €149,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Vingino Ski/snowboard jas meisjes
Laatste updates:
  • €149,99 - 28 september 2026
  • €149,99 - 28 september 2026
Sinds: 28 september 2026
  • Hoogste prijs: €149,99 - 28 september 2026
  • Laagste prijs: €149,99 - 28 september 2026

Beschrijving

Vingino Teslyn Meisjes Winter Jas Deze heerlijke winterjas van Vingino is uitermate geschikt voor de strenge winter. Hij is super lekker warm en heeft alles wat je zoekt in een winterjas. Zo is de jas voorzien van een capuchon en heeft de jas een ademend vermogen en is ook nog is waterafstotend. De zakken hebben een ritssluiting zodat jij kleine eigendommen niet kan verliezen. Vingino Teslyn Meisjes Ski Jas Deze ski jas van Vingino kun je zowel casual als op de piste dragen. Aan de binnenkant zit een sneeuwvanger waardoor je bij een kleine valpartij lekker droog blijft. De jas heeft een dubbele rit waardoor je het niet snel koud zult krijgen.  Pluspunten: + Capuchon + Waterafstotend + Ademend vermogen + Binnenrits en windvanger

Aanvullende informatie

Specificaties: Vingino Ski/snowboard jas meisjes

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo