Altijd de beste deals op een rij

VLogo Easyjog lage sneakers

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 33%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: VLogo Easyjog lage sneakers - €570,00
Vanaf €570,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: eu41
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€570,00
€850,00
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je VLogo Easyjog lage sneakers kopen voor slechts €570,00
  • De laagste prijs van VLogo Easyjog lage sneakers werd gevonden op 22 september 2026 01:07.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor VLogo Easyjog lage sneakers
Laatste updates:
  • €570,00 - 15 augustus 2026
  • €850,00 - 15 augustus 2026
Sinds: 15 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €850,00 - 15 augustus 2026
  • Laagste prijs: €570,00 - 15 augustus 2026

Beschrijving

Valentino Garavani Low Top VLogo Easyjog sneakers in wit, zwart en oranje kalfsleer en stof met zij VLogo Signature detail. Ze zijn voorzien van een vetersluiting, reflecterend Valentino Garavani logo op de tong, verstevigde hiel en een stoffen lus achteraan, en ultralichte rubberen zool. Stofzakje inbegrepen. Extra veters inbegrepen. Eventuele leerimperfecties worden niet beschouwd als fabricagefouten, maar als een eigenaardigheid van het materiaal. ITA maat. Maat nationaliteit: IT.

Aanvullende informatie

Specificaties: VLogo Easyjog lage sneakers

kleur
Winkel

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo