Altijd de beste deals op een rij

Willa Blousejurk zwart / wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 30%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Willa Blousejurk zwart / wit - €87,50

Oorspronkelijke prijs was: €125.00.Huidige prijs is: €87.50.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je Willa Blousejurk zwart / wit kopen voor slechts €87,50
  • De laagste prijs van Willa Blousejurk zwart / wit werd gevonden op 24 augustus 2026 05:47.
Merk:
Willa Blousejurk  zwart / wit

Oorspronkelijke prijs was: €125.00.Huidige prijs is: €87.50.

Willa Blousejurk zwart / wit Prijzen

Willa Blousejurk zwart / wit
Levertijd: 2-4 werkdagen
€87,50 €125,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Willa Blousejurk zwart / wit
Laatste updates:
  • €87,50 - 21 augustus 2026
  • €125,00 - 18 augustus 2026
  • €112,50 - 15 augustus 2026
  • €81,25 - 1 augustus 2026
  • €125,00 - 27 juli 2026
  • €112,50 - 26 juli 2026
  • €125,00 - 21 juli 2026
  • €112,50 - 18 juli 2026
Sinds: 14 februari 2026
  • Hoogste prijs: €125,00 - 19 februari 2026
  • Laagste prijs: €81,25 - 1 augustus 2026

Beschrijving

Design: Met band/snoer; Type sluiting: Knoopsluiting; Motief: Bloemenprint; Kraag: Kentkraag; Details: Gedrapeerd; Extra's: All-over patroon; Lengte: 7/8 lengte; Snit: Getailleerd; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Kwartmouw

Aanvullende informatie

Specificaties: Willa Blousejurk zwart / wit

maat

, , , , ,

afdeling

soort

rubriek

Winkel

kleur

merk

Kleren.com
Logo