Altijd de beste deals op een rij

Xandres hellas 29676-01 1131 golden olive

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Xandres hellas 29676-01 1131 golden olive - €119,00
Vanaf €119,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€119,00
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Xandres hellas 29676-01 1131 golden olive kopen voor slechts €119,00
  • De laagste prijs van Xandres hellas 29676-01 1131 golden olive werd gevonden op 23 oktober 2026 20:59.
Merk:
Xandres hellas 29676-01 1131 golden olive
Xandres hellas 29676-01 1131 golden olive
Vanaf €119,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Xandres hellas 29676-01 1131 golden olive
Laatste updates:
  • €119,00 - 23 augustus 2026
  • €119,00 - 22 augustus 2026
Sinds: 22 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €119,00 - 22 augustus 2026
  • Laagste prijs: €119,00 - 22 augustus 2026

Beschrijving

T-shirt met lange mouwenDit elegante T-shirt met lange mouwen is een veelzijdige basic met een subtiele, feestelijke uitstraling. De fijne lurexdetails geven het model een verfijnde glans, terwijl de soepelvallende pasvorm zorgt voor een comfortabele en vrouwelijke look. De ronde hals en lange mouwen maken het T-shirt eenvoudig te combineren met zowel een pantalon als een rok. Perfect als stijlvolle basis voor een casual outfit of een avondlook.Fijne lureckwaliteitRonde halsLange mouwenSoepelvallend modelSubtiele glans79% viscose, 13% polyester, 7% metaal, 1% elastaanDesigned in BelgiumVerkrijgbaar in Golden Olive, Black, Brownstone en Pinetree

Aanvullende informatie

Specificaties: Xandres hellas 29676-01 1131 golden olive

kleur
Winkel

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo