Altijd de beste deals op een rij

Mouwloos donsjack Blend Ernie

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 51%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Mouwloos donsjack Blend Ernie - €29,25
Vanaf €29,25

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€29,25
€59,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Mouwloos donsjack Blend Ernie kopen voor slechts €29,25
  • De laagste prijs van Mouwloos donsjack Blend Ernie werd gevonden op 24 oktober 2026 10:04.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Mouwloos donsjack Blend Ernie
Laatste updates:
  • €29,25 - 19 oktober 2026
  • €26,93 - 17 oktober 2026
  • €29,25 - 15 oktober 2026
  • €28,28 - 12 oktober 2026
  • €25,29 - 2 oktober 2026
  • €24,87 - 30 september 2026
  • €24,46 - 23 september 2026
  • €59,95 - 23 september 2026
Sinds: 4 mei 2026
  • Hoogste prijs: €60,45 - 4 mei 2026
  • Laagste prijs: €24,46 - 23 september 2026

Beschrijving

De mouwloze donsjas Blend Ernie valt op door zijn eigentijdse stijl en praktische eigenschappen, ideaal voor de overgangsseizoenen. Ontworpen door het gerenommeerde merk Blend, combineert hij comfort en elegantie, passend bij de behoeften van actieve mensen die mode waarderen.Gemaakt van kwaliteitsmaterialen, is deze mouwloze donsjas niet alleen lichtgewicht, maar ook effectief tegen de kou. Het mouwloze ontwerp biedt optimale bewegingsvrijheid, terwijl het voldoende bescherming biedt voor het torso. Het is de perfecte aanvulling op je dagelijkse outfits, of het nu gaat om een casual uitje of een wandeling in de stad.Hier zijn enkele kenmerken die de mouwloze donsjas Blend Ernie een onmisbare keuze maken: Optimale comfort: Door zijn lichtheid en getailleerde snit biedt hij het hele dag door welzijn. Veelzijdige stijl: Gemakkelijk te combineren met diverse kledingstukken, ideaal voor een casual of geklede look. Onderhoudsgemak: De gekozen materialen zorgen voor eenvoudig onderh...

Aanvullende informatie

Specificaties: Mouwloos donsjack Blend Ernie

kleur
Winkel

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo