Altijd de beste deals op een rij

Crosshatch Heren Daydream Parka (Stopverf)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 52%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Crosshatch Heren Daydream Parka (Stopverf) - €89,25
Vanaf €89,25

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€89,25
€184,99
Bekijk bij V&D
Secret Sales
Maten: l
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€89,25
€184,99
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Crosshatch Heren Daydream Parka (Stopverf) kopen voor slechts €89,25
  • De laagste prijs van Crosshatch Heren Daydream Parka (Stopverf) werd gevonden op 22 oktober 2026 17:20.
Merk:
Crosshatch Heren Daydream Parka (Stopverf)
Crosshatch Heren Daydream Parka (Stopverf)

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Crosshatch Heren Daydream Parka (Stopverf)
Laatste updates:
  • €89,25 - 11 oktober 2026
  • €184,99 - 11 oktober 2026
Sinds: 11 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €184,99 - 11 oktober 2026
  • Laagste prijs: €89,25 - 11 oktober 2026

Beschrijving

Materiaal: Acryl, Modacryl, Polyester. Ontwerp: Logo, Quilted. Gewatteerd. Halslijn: Kapitein. Mouwtype: Met lange mouwen. Eigenschappen kap: koord, bontrand, ingegroeide kap. Zakken: 2 Zijzakken. Sluiting: Volledige rits, Stormflap, Stud.

Aanvullende informatie

Specificaties: Crosshatch Heren Daydream Parka (Stopverf)

kleur
Winkel

,

maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo