Altijd de beste deals op een rij

Dutch Dandies Daryll mix & match colbert

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 70%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dutch Dandies Daryll mix & match colbert - €104,95
€104,95
Laagste bevestigde prijs in maat 54
V&D
🟢 Beste prijs voor 54
54 ✓ · Op voorraad (1)
Maten: 54
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€104,95
€349,95
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Dutch Dandies Daryll mix & match colbert kopen voor slechts €104,95
  • De laagste prijs van Dutch Dandies Daryll mix & match colbert werd gevonden op 19 oktober 2026 10:16.
Dutch Dandies Daryll mix & match colbert
Dutch Dandies Daryll mix & match colbert
€104,95
Laagste bevestigde prijs in maat 54

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dutch Dandies Daryll mix & match colbert
Laatste updates:
  • €104,95 - 26 september 2026
  • €349,95 - 26 september 2026
  • €88,95 - 29 augustus 2026
  • €349,95 - 29 augustus 2026
Sinds: 29 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €349,95 - 29 augustus 2026
  • Laagste prijs: €88,95 - 29 augustus 2026

Beschrijving

Dutch Dandies Daryll Mix & Match Colbert maakt indruk met zijn off-white kleur en stijlvolle uitstraling. Dit kledingstuk combineert comfort met finesse dankzij een mix van katoen en linnen. De colbert heeft drie knopen, opgestikte zakken en een elegante dubbele split. De haak revers geven het een strakke look. Dutch Dandies staat bekend om zijn verfijnde kleding met een moderne twist, perfect voor diverse gelegenheden. - Over het merk: Dutch Dandies is een merk dat de dandy lifestyle hoog in het vaandel heeft staan. De man die vanuit zijn levensvisie veel aandacht besteedt aan zijn uiterlijk, dat is een echte Dutch Dandy. De kledinglijn is geïnspireerd op de ouderwetse dandy stijl, maar ouderwets is een woord waarmee je het merk tekort zou doen. De man met een Rock & Roll lifestyle, maar dan met een grote feeling voor stijl en details.

Aanvullende informatie

Specificaties: Dutch Dandies Daryll mix & match colbert

kleur
Winkel

maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo