Altijd de beste deals op een rij

Dutch Dandies Driedelig trouwpak

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dutch Dandies Driedelig trouwpak - €899,95
€899,95
Laagste bevestigde prijs in maat 54
V&D
🟢 Beste prijs voor 54
54 ✓ · Op voorraad (2)
Maten: 54
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€899,95
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Dutch Dandies Driedelig trouwpak kopen voor slechts €899,95
  • De laagste prijs van Dutch Dandies Driedelig trouwpak werd gevonden op 20 oktober 2026 23:53.
Dutch Dandies Driedelig trouwpak
Dutch Dandies Driedelig trouwpak
€899,95
Laagste bevestigde prijs in maat 54

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dutch Dandies Driedelig trouwpak
Laatste updates:
  • €899,95 - 12 oktober 2026
  • €899,95 - 12 oktober 2026
Sinds: 12 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €899,95 - 12 oktober 2026
  • Laagste prijs: €899,95 - 12 oktober 2026

Beschrijving

Prachtig driedelig trouwpak van Dutch Dandies. Het pak heeft een slim fit pasvorm wat ervoor zorgt dat zowel de pantalon als het gilet en colbert mooi aansluiten aan het lichaam. Het pak is volledig gevoerd en is gemaakt door de Italiaanse wever Guabello. Het heeft een stofsamenstelling van wol en kasjmier. Hierdoor ben jij verzekerd van een pak van ontzettend hoge kwaliteit. Dit trouwpak valt wat kleiner op maat dus is het aan te raden om voor een maat groter te gaan dan je gewend bent. - Over het merk: Dutch Dandies is een merk dat de dandy lifestyle hoog in het vaandel heeft staan. De man die vanuit zijn levensvisie veel aandacht besteedt aan zijn uiterlijk, dat is een echte Dutch Dandy. De kledinglijn is geïnspireerd op de ouderwetse dandy stijl, maar ouderwets is een woord waarmee je het merk tekort zou doen. De man met een Rock & Roll lifestyle, maar dan met een grote feeling voor stijl en details.

Aanvullende informatie

Specificaties: Dutch Dandies Driedelig trouwpak

kleur
Winkel

maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo