Altijd de beste deals op een rij

PIERRE CARDIN Winterjas donkerblauw

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Aanbieding!
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: PIERRE CARDIN Winterjas donkerblauw - €279,99

Oorspronkelijke prijs was: €279.99.Huidige prijs is: €279.99.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je PIERRE CARDIN Winterjas donkerblauw kopen voor slechts €279,99
  • De laagste prijs van PIERRE CARDIN Winterjas donkerblauw werd gevonden op 26 augustus 2026 09:07.
PIERRE CARDIN Winterjas  donkerblauw
PIERRE CARDIN Winterjas donkerblauw

Oorspronkelijke prijs was: €279.99.Huidige prijs is: €279.99.

PIERRE CARDIN Winterjas donkerblauw Prijzen

€279,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor PIERRE CARDIN Winterjas donkerblauw
Laatste updates:
  • €279,99 - 25 augustus 2026
  • €251,99 - 21 augustus 2026
  • €279,99 - 18 augustus 2026
  • €251,99 - 15 augustus 2026
  • €279,99 - 27 juli 2026
  • €251,99 - 26 juli 2026
  • €279,99 - 13 juli 2026
  • €251,99 - 11 juli 2026
Sinds: 14 februari 2026
  • Hoogste prijs: €279,99 - 19 februari 2026
  • Laagste prijs: €195,99 - 14 februari 2026

Beschrijving

Design: Opzet-/flapzak; Type sluiting: Ritssluiting; Voering: Licht gevoerd; Motief: Effen; Extra's: Op staal naden; Pasvorm: Normale pasvorm

Aanvullende informatie

Specificaties: PIERRE CARDIN Winterjas donkerblauw

kleur
maat

, , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo