Altijd de beste deals op een rij

Urban Classics Heren Contrast Zachte Shell Jas (Zwart/Wit)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 14%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Urban Classics Heren Contrast Zachte Shell Jas (Zwart/Wit) - €69,00
Vanaf €69,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: 3×l · 5×l
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€69,00
€79,99
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
Maten: 3×l · 5×l
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales, To Be Dressed.
  • Bij secretsales.nl kun je Urban Classics Heren Contrast Zachte Shell Jas (Zwart/Wit) kopen voor slechts €69,00
  • De laagste prijs van Urban Classics Heren Contrast Zachte Shell Jas (Zwart/Wit) werd gevonden op 25 oktober 2026 21:15.
Urban Classics Heren Contrast Zachte Shell Jas (Zwart/Wit)
Urban Classics Heren Contrast Zachte Shell Jas (Zwart/Wit)

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Urban Classics Heren Contrast Zachte Shell Jas (Zwart/Wit)
Laatste updates:
  • €69,00 - 11 oktober 2026
  • €80,99 - 11 oktober 2026
Sinds: 11 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €80,99 - 11 oktober 2026
  • Laagste prijs: €69,00 - 11 oktober 2026

Beschrijving

Shell: Nylon, Polyamide. Voering: Katoen, Elastaan, Polyester. Stof: Geweven. Buitenkant: 75gsm. Voering: 60gsm. Ontwerp: Contrast, Duidelijk. Stoftechnologie: Winddicht. Easy-Care. Manchet: Gemonteerd. Halslijn: Kapitein. Mouwtype: Met lange mouwen. Eigenschappen capuchon: Koord, Opgenaaid. Geschikt: Regelmatig. Zakken: 2 Voorzakken, Rits. Bevestiging: Volledige ritssluiting. S: 36 in. M: 38,5 in. L: 41 in. XL: 43 in. XXL: 45,5 in. 3XL: 49 in. 4XL: 52,5 in. 5XL: 56 in.

Aanvullende informatie

Specificaties: Urban Classics Heren Contrast Zachte Shell Jas (Zwart/Wit)

kleur
maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

,

Kleren.com
Logo